تحریم کالاهای اسرائیلی در دستور کار مجلس

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تحریم کالاهای اسرائیلی در ایران به زودی در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد. علاءالدین بروجردی در گفتگو با برنا درباره تحریم فروش کالاهای اسرائیلی در ایران، اظهارداشت: با توجه به اینکه ما در مورد فلسطین مصوبه، دبیرخانه و تشکیلات داریم، وظیفه آنها پرداختن به مسئله فلسطین در تمام ابعاد آن است.وی با بیان اینکه در دو مقطع این موضوع در تمام کشورها دنبال شد، افزود: فکر می کنم که این تشکیلات فلسطینی که پشتوانه مصوب مجلس را هم دارد، می تواند مجددا این کار را فعال کند. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ضمن تاکید بر اینکه این مسئله را در دستور کار کمیسیون قرار خواهیم داد، گفت: این بحث، بحث موجهی است که اگر ما با رژیم اسرائیلی مخالفت داریم نباید اجازه دهیم که کالاهایی از این رژیم در این جا وجود داشته باشد.

/ 3 نظر / 20 بازدید
امیر عباس تقی زاده فرتاش

سلام خسته نباشید راه اندازی این چنین حرکت فرهنگی کار شایسته است که انجام داده اید. خدا قوت مرا پذیرا باشید. و نام وبلاگ شما زینت بخش جمع دوستان ما گردید. باتشکر amir215.persianblog.ir .

کربلایی110

آنها که ایمان آورده اند و یهود و صائبان و مسیحیان،[گل] هرگاه به خداوند یگانه و روز جزا ایمان بیاورند و عمل صالح انجام دهند،[گل] نه ترسی برآنهاست و نه غمگین خواهند شد».[گل]

521

قدمت پپسی از زمان جنگ اول جهانی است و آن زمان اسرائیل وجود نداشته است June 16, 1903 http://en.wikipedia.org/wiki/Pepsi