ناگفته هایی از کالاهای اسرائیلی...

طبق آمار رسمی آژانس رسمی یهودی  شرکت دیاسابوراشرکتهای نوشابه سازی کوکاکولا و پپسی هر کدام معادل 3.2 میلیا رد دلار  برای تحقق اهداف اسرائیل کمک می کنند.که این رقم 5.4 در صد از فروش 70 میلیارد دلاری این شرکت ها در یک سال مالی است.

آژانس دیاسابورا سالانه  6.1 میلیارد دلار هم از شرکت های تولید کننده مواد غذایی دریافت می کند(نظیر نستله در ایران).علاوه بر ارقام فوق شرکت های مذکور 3.1 میلیارد دلار در جهت تجهیز و مدرنیزه کردن موشکهای آرو و تانک های فوق مدرن مرکاوا هزینه نموده اند.همه این ارقام در حالی اعلام می شوند که به اعتراف نماینده شرکت خوشگوار ایران این شرکت سالانه معادل 250000 دلار  از طریق یک شرکت واسطه  که در گذشته یک شرکت ایرلندی به نام کوکاکولای آتلانتیک بود و اکنون یک شرکت به نام دراگدا dragheda می باشد ، به شرکت اصلی کوکاکولا پرداخت می کند. در این میان شرکت نستله ایران نیز بدون هر مشکل و کاملا قانونی سود هنگفت کسب شده در ایران را به شرکت اصلی (نستله سوئیس ) منتقل می نماید . لازم به ذکر است که سود کسب شده توسط این شرکت در آسیا و اقیانوسیه و افریقا رقمی معادل 7 ملیارد و 181 ملیون فرانک سوئیس است .

 

 

معنی و مفهوم آرم شرکت کوکاکولا

دقت کنید!!!

معنی و مفهوم آرم شرکت پپسی کولا

 

Pay Every Penny to Save Israel

 

هر پنی را برای تامین اسرائیل بپردازید

 

PEPSI = Pay Each Penny to Save Israel

 

بارکد تجاری کالاهای ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی

 

Made in israel

 

 

/ 3 نظر / 27 بازدید
امید

سلام وبلاگ خوبیه حتما به فعالیت خود ادمه بدید وبلاگ ما را لنک کنید تا ما هم شما را لینک کنیم موفق باشید

مهدی

اللهم علجل لولیک الفرج و النصر سلام من شما را لینک کردم به امید محو رژیم تروریستی صهیونیستی از روی کره زمین یا علی.......

يك دوست قديمي

سلام!!! خيلي كارت درسته...ايول. keep it up