لوازم آرایشی- بهداشتی L'Oreal

پس از اینکه در سال 1995 شرکت L'Oreal با توقف خط تولید در اسرائیل در جهت همکاری با اتحادیه عرب در تحریم اسرائیل ، 1.4 ملیون دلار از طرف آمریکا جریمه شد، متعهد شدند که سرمایه گذاری و تجارتهای با حجم مبادلاتی بالا را در اسرائیل انجام دهند.                                                                                                                     کنگره یهودیان آمریکایی رضایت شدیدی را بابت دوستی گرم L'Oreal با اسرائیل اعلام کرده اند.L'Oreal  اسرائیل را بعنوان مرکز تجاری خود در منطقه خاورمیانه منصوب کرده است و فعالیتهای سرمایه گذاری و تولیدی خود را با راه اندازی خط تولید جدید در Migdal Haemek و به اشتراک گزاردن پروژه های تحقیق و توسعه با شرکت های اسرائیلی افزایش داد.                                           

در سال 1998 ،‌ شرکت L'Oreal جایزه جوبیلی را از نخست وزیر اسرائیل در یافت کرد.این جایزه مهمترین تقدیری است که از افراد و شرکتهایی که با سرمایه گذاریها و روابط تجاری خود موجب تحکیم اقتصاد اسرائیل شده اند ، به عمل می آید.

به گفته  فرانکوس واچی ، نائب رئیس سابق L'Oreal ، این شرکت 30 سال است که در اسرائیل فعالیت می کند و هیچگاه بازاریابی و تجارت را در اسرائیل  متوقف نکرده است. او تاکید می کند که محصولات L'Oreal خیلی زودتر از دیگر شرکتهای بزرگ حامی اسرائیل در این کشور وجود داشتند . در واقع ، ما از اولین شرکت های مهم اروپایی بودیم که سرمایه گذاری زیادی را در اسرائیل انجام دادیم.                     

  L'Oreal  %٣۵.۵ از سهام شرکت اسرائیلی Interbeauty را نیز خریداری کرده است.

قابل ذکر است که عطر های Giorgio Armani نیز از زیر مجموعه شرکت L'Oreal می باشد .

/ 6 نظر / 66 بازدید
رهگذر مهتاب(a-y)

[گل]سلام و دوصد بدرود .... بابا علیرضا محشر کردی ... من که لذت بردم ... به امید موفقیت روز افزون. یادت نره به وبلاگه متروکه ی من دعوتیا بیا. ...... شاید روزی دوباره دیدمت ... فعلا یا حق

قاسم

بسم الله الرحمن الرحیم سلام ما هم (انصارحزب الله تهران) تو راهپیمایی لیست تمام شرکت های اسرائیلی را پخش کردیم شاید موثر باشد. با مطلبی در مورد ولنتاین به روزیم بیایید خوشحال می شویم. التماس دعا یا حق

sina

با سلام مطالبی با کمک یک دوست اردو زبان درباره پاراچنار نوشته ام که مخالف تبلیغات صهیونیستی در ایام غزه درباره پاراچنار است.... باز هم اختلاف افکنی بین شیعه وسنی و بوق کردن این اختلافات... منتظر نظرات شما هم در این باره هستم.

sina

با سلام مطالبی با کمک یک دوست اردو زبان درباره پاراچنار نوشته ام که مخالف تبلیغات صهیونیستی در ایام غزه درباره پاراچنار است.... باز هم اختلاف افکنی بین شیعه وسنی و بوق کردن این اختلافات... منتظر نظرات شما هم در این باره هستم.

سعید

سلام دوست خوبم[گل] با عرض پوزش از غیبت سه هفته ای خودم[خجالت] با مطلب جدید تحت عنوان " ساختار معرفتی استاد مطهری " به روز شدم.[گل] دعوت میکنم هرچه زودتر تشریف بیارین[چشمک] [گل][گل]"کاروان بهشتیان زمین"[گل][گل]

حمید

مرگ بر اسراییل