کالای صهیونیستی در بازار اسلامی؛حضور فعال"نستله"در کشورهای اسلامی

در حال حاضر شرکت "نستله" دارای 480 کارخانه در نقاط مختلف جهان است که بیش از نیمی از این تعداد در کشورهای در حال توسعه و مابقی در کشورهای اسلامی از جمله ایران، لبنان، سوریه، عربستان، مالزی و غیره در حال فعالیت هستند.

به گزارش "شیعه نیوز" به نقل از شیعه آنلاین، "کلوس واکس موت" مدیر عامل شرکت "نستله" ضمن اعلام این مطلب تصریح کرد: شرکت نستله در سال 79 کار خود را با سرمایه ای بالغ بر 50 میلیون یورو اغاز کرد که امروز محصولات این کارخانه با استفاده از تکنولوزی روز جهان به تولید انبوه رسیده است.

 

 وی در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت در سه زمینه اصلی غذایی کودک، شیر خشک و اب معدنی در ایران فعالیت می کند، اظهار داشت: هم اکنون 95 درصد نیروهای کاری این شرکت متخصصان ایرانی هستند به طوریکه مجموعا 400 نفر در دفتر مرکزی و کارخانه واقع در قزوین مشغول فعالیت هستند.

 

 وی هدف حضور شرکت نستله در ایران را برنامه ریزی های بلند مدت عنوان کرد و افزود: در حال حاضر 60% محصولات تولیدی این شرکت به کشورهای خاورمیانه و حوزه خلیج فارس صادر و الباقی در بازار داخلی مصرف می شود.

 

 وی در ادامه افزود: هم اکنون این شرکت در اکثر کشورها با تعداد زیادی نیرو فعالیت می کند به طوریکه از 480 کارخانه فعال در نقاط مختلف جهان، نیمی در کشورهای در حال توسعه و مابقی در کشورهای اسلامی راه اندازی شده است.

 

 قابل ذکر است بیشتر سهام این شرکت به تجار صهیونیستی تعلق دارد.

/ 6 نظر / 27 بازدید
رشید داودی

سلام [گل][گل][گل] عصر یک جمعه دلگیر دلم گفت بگویم بنویس" که چرا عشق به انسان نرسیده است؟! چرا آب به گلدان نرسیده است و هنوزم که هنوز است غم عشق به پایان نرسیده است بگو حافظ دلخسته ز شیراز بیاید ،بنویسد که هنوزم که هنوز است چرا یوسف گم گشته به کنعان نرسیده است؟! چرا کلبه احزان به گلستان نرسیده است؟! عصر یک جمعه دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شود حس ...... تو کجایی گل نرگس....!!! [گل][گل][گل] با سه مطلب جدید به روزم البته با کمی تاخیر

ترنم منتظر

سلام وبلاگ خوبی داری با اجازه لینکت میکنم! من الله التوفیق-التماس دعا[گل]

mojtaba hojatoleslami

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.

ابوالفضل مهربان جهرمی

باسمه تعالی باتشکر فراوان از جمع آوری مطالب مهم در مورد اجناس صهیونیستی از شما مجاهدان فرهنگی . از شما تقاضامندم آدرس سایت های شرکت های صهیونیستی را در سایتتان قرار دهید تا دلیل واضح از اعترافات خود شرکت ها در مورد ارتباطشان با صهیونیست ها در دستمان باشد و اینقدر برخی از مسئولان و... مردم را در مورد صهیونیستی بودن این شرکت ها به شک نیاندازند. امیدوارم که از اصحاب وفادار تا آخرین لحظه برای حضرت مهدی (عج) باشید.