دو سوال در رابطه با تحریم

1- تحریم چیست؟

تحریم کالاهای اسرائیلی و شرکت هایی که از نهاد صهیونیست حمایت می کنند در رابطه با عامه مردم در سراسر جهان می باشد که از حق خود برای انتخاب اینکه چه چیزی بخرند تا در جهت پایان دادن ظلم و کشتار و اشغالگری در فلسطین کمکی کرده باشند، می باشد. این روش ، روشی صلح آمیز در جهت وارد آوردن فشار بین المللی بر رژیم نژاد پرست و اشغالگر اسرائیل می باشد.(همانند تحریم موفقیت آمیز رژیم اپارتاید آفریقای جنوبی)

2- آیامنظور تحریم تمامی یهودیان می باشد؟

مطمئنا خیر!تحریم مربوط به هیچگونه گروه مذهبی یا نژادی نمی باشد،بلکه در رابطه با تحریم شرکت هایی است که از اشغال نژادپرستانه فلسطین حمایت می کنند. با نگاهی به لیست تحریم می توانید دریابید که بین هیچیک از حامیان اسرائیل تبعیض قائل نمی شویم- اگر یک شرکت مسلمان نیز با اسرائیل همکاری و  یامشارکت کند قویا آن شرکت را هم تحریم خواهیم کرد.

 

/ 2 نظر / 18 بازدید
یاسی

سلام اول ممنونم که به وبلاگم سر زدی دوم اینکه وبلاگت واقعا خوبه...واقعا..غیرت ایرانی اسلامیو زنده می کنه.... من که خودم واقعا نمی دونستم اسم بعضی این کالاهارو... من شمارو حتما لینک می کنم.....[گل][گل][گل] اللهم عجل لولیک الفرج

mojtaba hojatoleslami

فتنه احمدی‌نژاد. سلام، الان تازه متوجه شدم چرا در سالروز وفات امام خمینی ، حضرت امام خامنه‌ای فرمودند که خود امام خمینی بارها فرمودند اشتباه کردند و منظور ایشان از این حرف چه بود . با رفتار اخیر رئیس جمهور بالاخره روشن شده است که احمدی‌نژاد با دادن نتایج آرا دروغی انتخابات به امام خامنه‌ای، باعث شدند که حضرت امام خامنه‌ای در ملا عام اعلام کنند که حمایت از احمدی‌نژاد بعد از انتخابات، اشتباه بوده است. فتنه اصلی‌ زیر سر احمدی نژاد و خائنین امثال خودش بوده و هست.ای کاش دسته احمدی‌نژاد هم سر به خیابان بگذارند شخصاً ترتیب ایشان را هم از پشت بام خواهم داد. سرباز ولایت من هستم نه آن مشائی دزد.