اعتراض بسیج دانشجویى دانشگاه امیرکبیر به سخنان پورمحمدى

متن نامه بسیج دانشجویى دانشگاه صنعتى امیرکبیر خطاب به مصطفى پورمحمدى رئیس سازمان بازرسى‏کل کشور به شرح ذیل است:

جناب آقاى  پورمحمدى

ریاست محترم سازمان بازرسى کل کشور

شنیدن اظهارات اخیر شما در باب شرکت صهیونیستى نستله باعث بهت و حیرت جریان دانشجویى شد. براى ما یک سوال جدى است که چگونه سازمان‏هاى دولتى با بازوهاى قدرتمند اطلاعاتى و امنیتى از یافتن مستندات صهیونیستى‏بودن این شرکت ناتوان گشته‏اند؟ حال آنکه تعدادى دانشجو با تلاشى کوچک، شواهد معتبرى براى حمایت‏هاى‏اقتصادى این شرکت از رژیم صهیونیستى‏یافته‏اند؟

بسیج دانشجویى  امیرکبیر در نامه‏اى سرگشاده به وزیر صنایع از "هفت خوان مبارزه با حامیان اقتصادى‏رژیم صهیونیستى " سخن گفته بود. نامه‏اى که در آن به بررسى 7 شبهه اساسى که معمولا مخالفان تحریم حامیان اقتصادى رژیم صهیونیستى به آنها استناد مى‏کنند، پرداختیم. و در این مدت متأسفانه باز هم بسیارى از آن استدلالات مخدوش، ناموجه و توجیه‏گر وضع اسفناک موجود را مى‏شنویم.

چنین حرکات شعارى در مبارزه عملى با حامیان اقتصادى رژیم صهیونیستى، جریان دانشجویى را به این نتیجه مى‏رساند که عمق پیوند این شرکت‏هاى‏صهیونیستى با برخى جریانات سیاسى‏بسیار بیشتر از آن بوده است که در ابتدا گمان مى کرده‏ایم. و بى‏علت نیست که هر شرکتى که سابقه‏اى در ارتباط و یارى‏رسانى به رژیم صهیونیستى‏دارد، براى  بقا در ایران خود را ناچار به ایجاد پیوند اقتصادى با برخى حضرات سیاستمدار و مسئول در مملکت دیده است.

 

ما هرگز فراموش نخواهیم کرد که بعد از تجمع سال 1385 مقابل مجلس شوراى اسلامى در اعتراض به حضور شرکت صهیونیستى نستله در ایران، مدیر روابط عمومى این شرکت در سوییس، بدون تکذیب رابطه‏شان با رژیم صهیونیستى، با حالت تحقیرآمیزى‏تهدید به اخراج کارگرانش کرده بود؛ گویى هنوز متوجه نشده‏اند که زمان شاه و حکومت‏هاى دست‏نشانده غرب در این مملکت به سر آمده است.

جناب آقاى  پورمحمدى!

بسیج دانشجویى امیرکبیر به عنوان بخشى از جریان دانشجویى کشور، از شما مى‏خواهد تا با تخصیص فورى وقت دیدار حضورى با دانشجویان پیگیر بحث تحریم حامیان اقتصادى رژیم صهیونیستى در ایران، به شنیدن شواهد، مستندات و براهین جریان دانشجویى‏در اثبات حمایت این شرکت‏ها از رژیم اشغالگر قدس بپردازید.

/ 2 نظر / 42 بازدید
یه دوست.

[گل][گل][گل] سلام [گل][گل][گل] دست مریزاد و خداقوت. ما هم www.taktazchat.com هستیم. حتما سر بزنین. امکانات جالبی داره. چت روم صوتی تصویری قوی و انجمن هم داره . [گل][گل][گل] به امید دیدار [گل][گل][گل]

تبادل لینک میکنید؟ وبلاگ تاریخی و تحقیقاتی هولوکاست http://h-l.persianblog.ir