قرارداد پپسی با شرکت اسرائیلی SuperCom

شرکت اسرائیلی SuperCom ، که در زمینه گسترش کارت هوشمند و تکنولوژی های آیدی کارت های الکترونیکی فعالیت می کند، اعلام کرد که توسط شرکت پپسی برای تهیه سیستم های  Vend-EZ برای دستگاههای فروش خودکار  این شرکتبزرگ آمریکایی انتخاب شده است.

SuperComاین سیستم را در 40 در صد از دستگاههای فروش پپسی در سراسر آمریکا نصب خواهد کرد. پپسی 2.4 میلیون دستگاه فروش در کشور آمریکا دارد ،‌ و هزینه نصب هر سیستم 400 دلار می باشد.

خانه سرمایه گذاری Unterbergارزش تقریبی این قراداد را صدها میلیون دلار برآورد کرده است.

ساختار سیستم  Vend-EZ  بر اساس مدل های نرم افزاری و سخت افزاری بنا نهاده شده است که در دستگاههای فروش و کارت های هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد ، که به مشتریان توانایی خرید نوشیدنی بدون پرداخت وجه نقد را می دهد.

سیستم  SuperCom پس از پذیرفته شدن در تست 1.5 ساله این محصول توسط پپسی در دستگاههای فروش ایالت شیکاگو ، مورد تایید و موافقت پپسی برای مصرف قرار گرفت.

SuperCom در سال 1998 تاسیس شد. شعبه مرکزی این شرکت درشهر کفار ساباKefar-Saba ، در شمال تل آویو واقع شده است . این شرکت چندین اداره و دفترکاری نیز در آمریکا و هنک گنک دایر کرده است.

منبع : سایت اسرائیلیynetnews

/ 7 نظر / 44 بازدید
علمدار

کربلا کعبه عشق است خدا میداند دیدنش آرزوی ماست خدا میداند یا علی مدد

محمد

سلام برادر عزیز. ممنون که به من خبر دادی. راستی آیا این کالاهای ایرانی که در ایران با مارک نستله و ... تولید می شوند اسراییلی اند یا مارکشان الکی است؟ در ضمن ((کتلت درد سر ساز)) عنوان خاطره جدید ماست. منتظرت هستیم. یا حق

یاسی

سلام خوبین؟ ممنون خبرم کردید ولی من همیشه به وبلاگتون سر می زنم..... بازم ممنون اللهم عجل لولیک الفرج [گل][گل]

سعید

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد حیف باشد که توباشی و مرا غم ببرد

z

http://www.israel-vs-palestine.com/

راحیل

سلام ممنون از حضورتون بله حق با شماست ما را زمان کشت و با خود برد و فقط احساس میکنیم که زنده ایم و زندگی میکنیم در حقیقت فقط حرمت شکنی میکنیم دفاع همچنان باقی است

روضة المهدی (عج)

من یک مطلب نوشتم که کاملاً خودم نوشتم که دهها نماد ماسونری در ارم پپسی کشف کردم شاید باور نکنید ولی به لینک های زیر مراجعه کنید باور خواهید کرد http://www.rozatalmahdi.ir/post-206.aspx http://www.rozatalmahdi.ir/post-207.aspx