سکوت تا کی؟

سکوت تا کی؟ تا کی می خواهیم خونسردی خود را حفظ کنیم؟تاکی می خواهیم نظاره گر باشیم ؟نظاره گر کشتار انسانها،نظاره گر توطئه های کثیف صهیونیستی که در داخل کشورمان بیداد می کند... بله میدانم کشتار انسانها و فلسطینیان بحثی تکراری است و سریالش هر شب در اخبار پخش می شود ...اما...تا کی میخواهیم سکوت کنیم...سکوت در برابر خرید و فروش کالاهای اسرائیلی در داخل کشورمان... سکوت در برابر ابن همه تجاوز ... ما با خرید حتی یک کالای اسرائیلی کمک بزرگی به دشمن خود و کشتار ملیونها انسان کرده ایم... خرید یک کالای اسرائیلی = افزودن گلوله ای برای کشتن یک فلسطینی

اول با مارک و شرکت های اسرائیلی آشنا شویم .شما می توانید با جمع آوری کالاهای خارجی موجود در منزل و مشاهده  مارک آن ببینید نا به حال چقدر کالای اسرائیلی مصرف کرده اید(و ناخواسته به کمک اسرائیل رفته اید!) پس از جمع آوری این محصولات اول اینکه تا جایی که می توانید از مصرف کالاهای خارجی بپرهیزید چون در هر صورت متوجه خواهید شد که یک جور به اسرائیل مربوط می شود(و اگر این حرف را قبول ندارید کافی است کمی تحقیق کنید تا به نفوذ کالاهابی اسرائیلی در جهان و ایران پی ببرید) و بعد اگراز  اسرائیل غاصب متنفر هستید !!! و اندکی جوانمردی در وجودتان هست (جدای از اینکه مصرف این کالاها از لحاظ شرعی حرام است!!!) با خود عهد ببندید که دیگر این کالاها را خریداری و مصرف نکنید...و مطمئن باشید این کالاها تحفه هایی نیستند که  کشورهای دیگر برای ما فرستاده اند و می توان جای انها را با کالاهای ایرانی پر کرد یا اگر ایرانی اش هم وجود ندارد مطمئن باشید با مصرف نکردن آن نخواهید مرد!!! نکته مهم اینکه ایران اسلامی ما پرمصرف ترین کشور خاور میانه در مصرف محصولات اسرائیلی شناخته شده است!!!

 نخریم تا اسرائیل نابود شود!

مطمئنا این کالاها را همه ما می شناسیم ، اما بی شک یا آوری آن یبفایده نخواهد بود تا شاید ما نیز با نخریدن آنها ، به سهم خود بتوانیم گامی در از بین رفتن رژیم اشغالگر قدس برداریم.

به گزارش شیعه آنلاین بزرگترین سرمایه داران و صاحبان کارخانجات معروف تریت کالاهای جهان صهیونیستی هستند.این افراد سالانه ملیونها دلار برای تقویت و ادامه حیات رژیم اشغالگر قدس ،کمک نقدی می کنند.بی شک ما با نخریدن و تحریم این کالاها می توانیم ضربه مهلک و شدیدی به این سرمایه داران وارد کنیم و بالطبع این مساله بطور مستقیم در تضعیف و نابودی این رژیم اشغالگر تاثیرگذار خواهد بود.

/ 0 نظر / 19 بازدید