تیمبرلند ، دوستدار اسرائیل

Timberlands  شرکت تولیدی کفش و پوشاک و متعلقات با سرمایه ای بالغ بر 1.1 میلیارد دلار می باشد. رئیس و مدیر اجرایی این شرکت بنام جفری سوارتز یک صهیونیست فعال می باشد.

در سال 2002 جفری پیشنهاد کرد که 100 نفر از سربازانی که در جنگ شرکت کرده بودند به مدت یک هفته برای هزاران یهودی در مراکز بزرگ تجاری آمریکا سخنرانی کنند . وی افزود که هدف چنین ماموریتی با این باشد که یهودیان آمریکایی را ترغیب به ملاقات اسرائیل و مشاهده موقعیت اقتصادی – اجتماعی آنها در اسرائیل کند ؛ و در نتیجه آنها را بر آن دارد که برای کمک به اسرائیل چک بکشند . او ابراز امیدواری کرد که چنین عملیاتی منجر شود تا در عرض چند ماه 25000 یهودی به اسرائیل رفته و به اقتصاد بیمار اسرائیل کمک کنند.

وی در ملاقات اخیر خود از اسرائیل ، در رابطه با قبولاندن تبلیغات دروغین اسرائیل به جامعه آمریکا رایزنی و مشورت کرد. در مصاحبه ای که مشخص شد او بعنوان مدیر اجرایی Timberland سخن می گوید ،  پیشنهاد کرد که 100 نفر از آدمکش های اسرائیلی بعنوان نمایندگان اسرائیل به مدت یک هفته به آمریکا فرستاده شوند. او همچنین عنوان کرده است که اسرائیل همیشه در مفابل مطالبه های فلسطینیان حالت تدافعی به خود می گیرد و این مشکل بزرگی است که اسرائیل نمی تواند پیام خود را به دیگران بفهماند.

هرچند Timberland شرکت بازرگانی سهامی عام است ، اما خانواده جفری سوارتز 47 درصد سهام را در اختیار دارند و به میزان 81 درصد نیز حق رای دارند.

تولیدات  Timberland شامل کالاهای زیر می شود:

کفش : اسکی ، اداری ، ورزشی ، پوتین و سندل

پوشاک :‌ پیراهن ،‌ژاکت، پلیور ، نیم تنه، تی شرت ،‌شلوار ،‌تک پوش

وسایلی از قبیل : ساک ،‌ ساعت ،‌کیف ،کلاه ،کمربند ،عینک آفتابی، جوراب

 

/ 6 نظر / 28 بازدید
سردار بي نشان

سلام السلام عليك يا اباعبدالله الحسين اللهم فک کل اسیر گرامی باد یاد علمدار آرمان آزادی قدس شریف حاج احمد متوسلیان منتظرتان هستیم التماس دعا

محسن فاطمی

سلام باحدیث امام رضا(ع) به شش زبان دنیا به روزم[گل]

z

اميدوارم موفق باشي....مثل هميشه...

قاسم

دیگر نه به نامش و نه به یادش آخرین پست و خداحافظ بیاید و دعا کنی.

یک افسر جوان

سلام با اجازتون ما مطالب رو برداشتیم برا یه کار تو دانشگاه دعا کنید حق مطلب رو ادا کنیم وبلاگ خوبی بود مخصوصا پیام خروج

سایت جامع سربازان اسلام

سلام حاضر به تبادل لینک با شما هستیم ان شاالله همیشه مروج فرهنگ ناب اسلام باشیم ........اطلاع دهید سایت جامع سربازان اسلام