بیانیه مجمع مطالبه مردمی مشهد مقدس

گزیده متن این بیانیه بدین شرح است:
 
جنایت مکرر رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و سکوت تشویق گرانه سران سازشکار عرب، خشم همه مسلمانان راستین.غیرت مردم و جوانان انقلابی ایران اسلامی نیز همچون سایر ملل به جوش آمده و این فرصتی مبارک برای زدن ضربات اساسی بر پیکره رژیم صهیونیستی و منافع آنان است. مجمع مطالبه مردمی مشهد مقدس وظیفه خود می بیند، از دولتمردان و مردم انقلابی ایران بخواهد به ابراز برائت و انزجار خود اکتفا نکرده بلکه به ترویج و نیز عملی کردن دغدغه های خود همت جدی گمارند. در همین راستا این مطالبات مطرح می شود:

١- صداوسیما باید همین امروز قرارداد شرم آور خود با شرکت «مگی» (وابسته به نستله) در خصوص تبلیغات روزانه کالاهای این شرکت صهیونیستی در برنامه های آشپزی را لغو کرده و سایر محصولات حامی صهیونیسم خونخوار را نیز از تبلیغات در رسانه ملی محروم سازد.

٢- صداوسیما باید به طور مستمر، علیه کالاهای شرکت های حامی رژیم صهیونیستی برنامه هایی جذاب و روشن تولید کرده و سلاح مهم و کاربردی «تحریم کالاهای صهیونیستی در کشورهای اسلامی» را در ام القرای جهان اسلام فعال کند.

٣- وزارت خارجه و وزارت بازرگانی مطابق مصوبه مجلس شورای اسلامی موظف به طراحی برنامه جامعی برای قطع کردن پای کالاهای صهیونیستی از کشور بوده اند که این مهم همچنان عملی نشده است. علاوه بر مسئولان سابق این دو وزارتخانه که در این امر کوتاهی کرده اند، مسئولان فعلی نیز باید دلیل این بی همتی را توضیح داده و هر چه زودتر لایحه کامل و مؤثری در این خصوص به مجلس شورای اسلامی ارائه کنند. فهرست تفصیلی و مستند کالاهای صهیونیستی نیز باید هر چه زودتر توسط این دولتمردان ارائه شود تا ابهامات موجود در این باره به سرعت از میان برود.

۴- از پیش از پیروزی انقلاب به نظر حضرت روح ا...، یکی از بهترین راه های مبارزه مسلمانان با اسرائیل، تحریم کالاهای صهیونیستی بوده است. از استانداری خراسان رضوی و نیز شهرداری مشهد مقدس می خواهیم همین امروز به جمع آوری تبلیغات کالاهای صهیونیستی از جمله خانواده نستله و نوکیا از سطح شهر مشهد اقدام کرده و برای جبران خطاهای گذشته، تبلیغات منفی برای این کالاها را آغاز نمایند.
اهل بصیرت، در درّندگی دیوانه وار اسرائیل، نشانه های مرگ این گرگ وحشی را می بینند. 
/ 2 نظر / 33 بازدید
مهدیه

سلام وقتتون به خیر خیلی مطالب زیبائی بود لطفا بگید که ما دیگه چه کار میتونیم برای مردم بی پناه غزه انجام بدیم در پناه حق

.: amir hosein :.

سلااااااااااااام داداش بابا دمت گرم خیییییییییییییلی عالی بود در پناه گل زهرا[گل]